Wspaniałe wyniki przy minimalnym nakładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
maksymalny rezultat treningów
najlepsza wartość materiałów
przypływ mocy oraz energie
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

ZBUDUJ WŁASNĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura stanowi w dziale ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz wielkość mięśniową. To zwłaszcza wydajny i zaawansowany środek dostępny dla wszystkiego, kto chce zrealizować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najgenialniejsze skutki wysiłków i doświadcz różnicę po każdej serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie leżał na ochron Twojego testosteronu. Oznacza to też korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i odporności jeszcze wcale nie było oczywiście spokojne oraz mocne. Będziesz brał gwarancja, że testosteron nie zamieni się już nigdy w estrogen. Użytkowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do powstania Kimery. Z nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i wypali zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach posiada 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i wzmacniające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na energię oraz dostań na następny poziom ćwiczeń. Kimera to silniejsza różnica i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie prawdziwego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Sprawdź zestaw witamin a minerałów, stworzony specjalnie po to, aby uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dostań to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną korzystnie na sukcesy treningów. Zwiększ sprawność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej rywalizacji oraz lub gotowy do kolejnego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z ZAŁOŻENIAMI!

Doskonale znasz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to dodatkowo wykonany przez Jacka Ratusznika zestaw zadań i zbilansowana dieta. Wszystko przedstawione w najniższym szczególe. Nie będziesz uznawał żadnych wątpliwości jak stosować suplementy, co zjadać oraz jak uczyć, by polepszyć sytuację i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie ćwiczeń i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
sam dzień regeneracji

Wyniki będą zauważalne już za trzy miesiące!

Iridium

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )