Spowoduj, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla gości. Ich zbiór istnieje w duzi naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pomyślnie oddziałują na tworzenie pożądania seksualnego i uroda mężczyzny.

Alluramin zawiera feromony, które są naturalnie wydzielane tylko przez tzw. samców alfa- ich działanie dopomoże wykreować atmosferę zaufania oraz uczucia, w której pozostałe kobiety będą Obecni bardziej dobre i spokojne. Oddziaływanie feromonów jest absolutnie zdrowe i lekkie, ze powodu na to, iż są to bezwonne substancje. Mają one nie tylko klucz do sukcesu na randce, czy imprezie, lecz więcej w zakładzie- z możliwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę zaufania oraz zaufania.

Co zrobisz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w gronu
pozostajesz w skóry dominatora i prowadzącemu
będziesz budzić pożądanie
nabierzesz większej swobody siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi typami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z możliwością nawiążesz nowe drogi i uzyskasz przychylność drugich ludzi

Stosowanie

Preparat rozpylać bezpośrednio na skórę, w miejscach o zwiększonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony oddziałują przez jakiś 5 godzin od aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” wywodzi się z języka greckiego, i dobrze mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein i horme, co w przełożeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi chodzącymi do liczby infochemicznej, które właśnie siedzą w żywym organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Wyraża się jednakże, że podstawy też nie posiadają żadnego zapachu, jedynie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe funkcje w domowym byciu każdego człowieka m.in. wyrażają kontrolę oraz kupią na wyróżnienie się spośród otoczenia, znacząco działają na pewność siebie, a i – co dla grup jest najważniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów rozpoczyna się w czasie, kiedy dojdą do narządu nosowo-lemieszowego, wydobywającego się w jamie nosowej.
Jak robią te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, owocnie zachęcają do nas płeć przeciwną i leczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych reklam na mój problem otoczeniu. Feromony odpowiadają za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a wtedy czynniki są już kierowane bezpośrednio do podwzgórza mózgu, w którym kształtują się emocje i instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przeprowadza się dlatego w polskiej podświadomości.

alluramin

Alluramin24.com