Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który zlikwiduje ten problem oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe i wypadające włosy to że najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą może stanowić chora dieta oraz złe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w niniejszym witamin oraz biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które składają dwa w jakimś: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który poprawia ich wystrój oraz strukturę. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz wspomagającą ochronę dla włosów. Co istotne, świetnie kształtują się zarówno dla pań, jak i dla gości, stojąc się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków sprawia, że wszystek olejek i wyciąg pełni zupełnie odrębną rolę, rzutując na następny element włosa:

– biorąc go do rozwoju,

– zabezpieczając przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym zakończone w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To właśnie te punkty stanowią o sprawnym funkcjonowaniu środka i stanowią gigantyczne stanowienie w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, a co za czym idzie, nawet do 60% obniżając ryzyko łysienia!

Vivese Senso

Vivese Senso Duo Oil 2