Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze wyeliminuj żale, przygnębienia oraz niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy jest jednym z najskuteczniejszych a bardzo wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma wymowną symbolikę: czerń odpycha zło i nieszczęścia, biel wzmacnia szczęście i zajmuje pozytywną energię.

Świeca wytwarzana jest ręcznie z naturalnego wosku, posiada knot nasączony olejkami i wyciągami z wyjątkowo intensywnych ziół oraz roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału wskazana jest również odpowiednia formuła, która była polecana obecnie w starożytności; to jedyne zaklęcie ochronne, które zamierza chronić przed negatywną energią z zewnątrz, zniszczeniami oraz niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza działanie wielowymiarowe. Nie tylko zabezpiecza przed nieszczęściem oraz oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy i uroki. Odgrywa kluczową wartość w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha oraz odprężenia umysłu, co we obecnym świecie jest wysoce ważne. Zaś sam proces odprawiania ceremoniału wymaga zaledwie kilku przygotowań: odpowiedniego zabezpieczenia świecy, wyłączenia wszelkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać naszą uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy tylko skupić się na punkcie, jaki potrzebujemy spełnić dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent

Kankusta Duo

Knee Active