Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Climax Control – Poznaj sposób, dzięki któremu masz możliwość doprowadzić większość kobiet do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja kobieta nie stanowiła w sumy zaspokojona? Panie wymagają wiele czasu, by poczuć pełną radość z seksu oraz poczuć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ciż się kiedyś przedwczesny wytrysk co znasz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja partnerka starała Ci się powiedzieć, iż więc nie kłopot, to jeden wiesz, iż nie udało Ciż się jej w sum zaspokoić. Jeżeli zdarza Ci się to zwłaszcza, ona potrafi w końcu stracić cierpliwość.

Długi seks rodzi się być sygnałem do właściwego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie a Twoich „łóżkowych wyczynach” moim koleżankom, gdy tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej oczekiwaniom.

Na szczęście jest możliwość, który właściwie rokuje. Niewykluczone, że ze twoją znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej aniżeli jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą wejść do sprawy.

Formuła Climax Control może doprowadzić, że będziesz w okresie dłużej uprawiać seks aniżeli przed podjęciem terapii. Ten kolejny czas nasza sposobność zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie stosunku to szybko już nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz posiadał zdolność kontynuowania zabawy (jeżeli tylko Twojej kobiecie wystarczy sił!)

Możesz przejąć opiekę nad wytryskiem. Możesz nim kierować. Szybko nie będziesz wymagał zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać seks tak długo jak marzy o tym Twoja partnerka.

climax control

Derminaks

Fem max