African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj skuteczny specyfik African Mango 900!

African Mango 900 – Jeśli zamierzasz pozbyć się zbędnych kilogramów wypróbuj skuteczny specyfik African Mango 900!

African MANGO to zdrowy suplement diety tani w skórze pigułek. Skutek ten przekazywany jest dla ludzi odpowiedzialnych, które zmagają się z nadwagą i planują zgubić nadprogramowe kilogramy.

Wskazaniem do korzystania pigułek African MANGO jest chęć zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej, ograniczenia apetytu oraz kontroli masy ciała.

Podstawowym składnikiem artykułu jest wyciąg z pestek afrykańskiego mango (Irvingia Gabonensis). Składnik ten zyskał popularność w Stanach Zjednoczonych. Przeprowadzono wiele badań, cierpiących na planie udokumentowanie jego efektywności.

Wyciąg z pestek afrykańskiego mango jest możnym źródłem błonnika. Błonnik odgrywa istotną kwestię w procesie odchudzania. Element ten pęcznieje w żołądku, sprzyjając długotrwałemu odczuwaniu sytości i redukując odczuwanie głodu.

Zawarty w formulacji produktu African MANGO sok z pestek afrykańskiego mango wspiera korektę i kontrolę wagi. Fakt ten dodatkowo oddziałuje pozytywnie na ograniczenie poziomu cholesterolu, glukozy, białka C-reaktywnego (CRP), adiponektyny i leptyny we naturze.

Skład:

W składzie suplementu diety African MANGO znajdują się:

ekstrakt z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1, masa tabletkowa (substancja przeciwzbrylająca), kapsułka żelatynowa.

Zalecane spożycie:

Suplement diety African MANGO należy stosować doustnie, popijając ogromną ilością wody.

Zalecana dzienna porcja suplementu diety do pobrania to 1 kapsułka 3 razy dziennie.

Dla uzyskania najwłaściwszego efektu należy przyjmować kapsułki w trakcie czy wręcz po posiłku.

Zawartość elementów w 3 kapsułkach artykułu African MANGO: 1200 mg ekstraktu z pestek afrykańskiego mango w stężeniu 10:1 (okresowi to odpowiednik odpowiednikiem 12 000 mg zwykłego ekstraktu).

Nie przechodzić potrzebnej do podjęcia dziennej porcji preparatu.

AfricanMango 900

biovelis tabs

Breast-Fast