Sposoby na mocniejszy wzwód

Sposoby na mocniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeśli zależy ci na mocniejszej erekcji, musisz regularnie ćwiczyć

Spaceruj oraz podskakuj miast jazdy taksówką

Jeśli zależy ci na silniejszej erekcji, powinieneś systematycznie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego penisa. Eksperymenty wykazują, iż faceci, którzy pokonują pieszo każdego dnia trzy kilometry, mają o połowę mniej problemów ze wzwodem w porównaniu viagra tanio do mężczyzn, którzy preferują siedzący tryb życia. Tamowanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Tętnice funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się regularnie ćwiczy. Nie ma potrzeby na starcie wykonywać wszystkich trudnych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu pozostawać w erekcji jak najdłużej. Niezwykle proste ćwiczenie, jak spacer w miejsce zamawiania taksówki na krótkie dystanse już wystarczą, aby spowodować namacalną różnicę szybko i w nieskomplikowany sposób. Innymi słowy, aby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

W jaki sposób pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć wzwód. Dzieje się tak dlatego, że zarówno ziewanie jak i wzwód są wynikiem działania nietrwałego, jednak bardzo aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Gdy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie poczułeś małego drżenia w kroczu podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu przemieścił się zarówno do ust jak i okolic penisa. Zacznij więc częściej ziewać oraz uwalniać więcej tlenku azotu dla mocniejszych erekcji. Tylko nie przesadzaj z tym ziewaniem w pracy, bo cię wezmą za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po seksie twój członek jest zazwyczaj zmęczony. Musi wypocząć. Tym samym niezmiernie ważne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko możesz. W czasie odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to okazja do kolejnej igraszki z partnerką. W ten sposób twoje ciało informuje cię, iż twój penis jest potencja zdrowy oraz przygotowany do ponownego użycia. Twój członek “ładuje się” w trakcie snu. Tak więc dla twardej oraz zdrowej erekcji, niczym nie zmącony i długi sen jest bardzo ważny.