Dziewięć wskazówek na powiększenie libido

Dziewięć wskazówek na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma sprawdzonymi sposobami na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja ze stosunku była znacznie większa.

Prezentuje parę prostych rad, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę przyjemnie!
1. Dotykaj ją
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twoje ciało zacznie wydzielać hormony, które przysporzą się do wzmocnienia waszej więzi. Amerykańskie badania potwierdziły, iż kontakt cielesny ożywia wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zbliża pary ze sobą. Skutek jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona w pełnym słońcu może podnieść poziom testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – tak twierdzą badacze z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają ilość melatoniny, hormonu, który obniża płodność oraz popęd seksualny. Solarium też tak działa.
3. Oglądaj filmy romantyczne

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może doprowadzić do tego, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Stwierdzili oni, że filmy romantyczne podnoszą poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o 10 procent. Największym twoim problemem będzie odszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i erekcje są nadzorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się taka potrzeba. Oprócz tego ziewanie sprawia, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa większa ilość krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z owocu granatu
Na co dzień konsumuj szklankę soku z granatu. Badania przeprowadzone na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, erekcja
że owoc ten pomaga zwiększyć przepływ krwi do twojego najlepszego kumpla. Oprócz tego sprawia, iż całujesz z większą namiętnością.
6. Otocz się wonią wanilii

Woń wanilii skutecznie powiększa transport krwi do penisa – tak mówią badacze z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa fale alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Budowa chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która generuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest o wiele mniej krępujące niż wyposażanie się w specyfiki na potencję.
7. Odżywiaj się prawidłowo
Jeśli facet spożywa za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego warto włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału i pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij również o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Przestań palić papierosy

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie jedynie dwóch papierosów może sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra cena